ویزای نماینده انحصاری در انگلیسشرایط درخواست ویزا:
۱. متقاضی باید کارمند یک شرکت ثبت شده در ایران یا هر کشور دیگری باشد (مثلا مدیر بخش بازرگانی) و به عنوان سهام دار بیشتر از ۳۰ درصد سهم نداشته باشد.
۲. متقاضی باید بتواند مدارک استخدامی و حقوقی خود را در شرکت مذکور نشان دهد.
۳. متقاضی باید بتواند تمام فعالیتهای کاری خود را در سالهای گذشته در رزومه خود توضیح دهد و برای فعالیتهای آینده خود به عنوان تنها نماینده شرکت در انگلیس، بیزینس پلن یا طرح تجاری کاملی ارائه کند.
۴. نماینده باید بتواند بطور تمام وقت برای شرکت اصلی و در تخصص کاری خود کار کند و حق انجام کار دیگری را در انگلیس برای پنج سال ندارد.
۵. متقاضی باید بتواند مدرک زبان انگلیسی آیلتس A1 (UKVI) را از موسسه ایرسافام در تهران دریافت نماید.
۶. شرکت اصلی نباید نماینده دیگری در انگلیس داشته باشد.
۷. شرکت اصلی باید فعال باشد و همچنان تا پنج سال آینده بتواند نماینده خود را ساپورت کند و مبلغ حداقل ۲۴ هزار پوند در سال (ماهانه ۲ هزار پوند) را برای نماینده اش ارسال کند و نماینده باید تکس و مالیات سالانه خود را به اداره تکس انگلیس پرداخت نماید.
۸. فعالیت شرکت اصلی و فعالیت نماینده شرکت باید از یک نوع باشد.
۹. شرکت اصلی نمیتواند فعالیت خود را کنسل کند و در صورت انجام این کار پروسه اقامت نماینده نیز کنسل خواهد شد.
۱۰. نماینده بعد از سه سال اقامت موقت باید درخواست تمدید برای دو سال بعد بدهد و در آن زمان باید مدارک کاری و مالیاتی خود را به همراه اپلیکیشن تمدید به اداره مهاجرت ارسال کند.
۱۱. نماینده شرکت نمیتواند در مدت پنج سال اولیه درخواست بنفیت یا کمک های دولتی کند و در خواست برای تغییر شرایط مانند درخواست پناهندگی با جواب منفی روبرو خواهد شد.
۱۲. نماینده میتواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به انگلیس بیاورد و همسر و فرزندان اجازه کار و تحصیل خواهند داشت.
در حال حاضر اخذ اقامت انگلیس از طریق این ویزا کم خرج ترین راه میباشد و شرکت حقوقی و مهاجرتی ما میتواند در تمام مراحل انجام این ویزا و ثبت شرکت در انگلیس شما را همراهی نماید. همراهان کانال در صورت درخواست میتوانند هزینه خدمات شرکت را بصورت قسطی پرداخت نمایند.

اقامت دائم انگلیس از طریق سرمایه گذاری در کشور ایرلند (جمهوری ایرلند):علاقه مندان به اخذ اقامت انگلیس میتوانند از این موقعیت ویژه استفاده نمایند.

شرایط:
۱. امکان سرمایه گذاری، حداقل ۱۵۰ هزار پوند، در یک شرکت ایرلندی و استخدام به عنوان هیئت مدیره اجرایی و فعالیت حداقل برای دو سال یا پنج سال تا اخذ اقامت کامل ایرلند.
۲. امکان سرمایه گذاری، حداقل ۱۵۰ هزار تا ۲۰۰ هزار پوند در یک طرح تجاری برای نمونه؛ کافی شاپ، رستوران یا فیتنس کلاب. مزایا:
۱. امکان استفاده از یکی از طرح های تجاری آماده بهره برداری مانند کافی شاپ ها یا رستورانهای زنجیره ای بر خلاف انگلیس که اقامت از این طریق را کنسل کرده است.
۲. امکان نقل مکان از ایرلند به انگلیس یا اروپا بعد از پنج سال.
۳. امکان استفاده از امکانات شهروندی جمهوری ایرلند برای تمام اعضای خانواده و تحصیل رایگان برای فرزندان.
۴. امکان درخواست ویزا و اخذ اقامت برای فرزندان تا سن ۲۳ سال.
۵. امکان درخواست اولیه بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی و بدون مصاحبه ورودی.
۶. امکان دعوت به شرکت وکالت جهت بررسی شرایط ویزا و امضای قرارداد در حضور وکیل از طریق ویزای ویزیت جمهوری ایرلند. (متقاضی برای دعوت شدن میبایست توانایی ارائه مدرک تمکن مالی حداقل معادل ۱۵۰ هزار پوند در بانک پاسارگاد ایران یا یکی از بانک های خارج از ایران را داشته باشد).
۷. امکان مسافرت به ۱۸۴ کشور در دنیا بدون نیاز به ویزا شامل کشور کانادا و آمریکا.

ویزاهای کشور انگلیسویزاهایی که به اقامت دائم منجر میشوند:


۱. ویزای سرمایه گذاری دولتی ( ۲ م پوند)
۲. ویزای تحصیلی ( بعد از ۱۰ سال)
۳. ویزای ازدواج
۴. ویزای کاری (بعد از ۵ سال)
۵. ویزای نوآور (مبتکر)
۶. ویزای استعداد ویژه

ویزاهایی که به اقامت دائم منجر نمیشوند:


۱. ویزای تحصیلی (کوتاه مدت)
۲. ویزای توریستی
۳. ویزای دیدار خانواده
۴. ویزای ترانزیت
۵. ویزای استارت آپ

ویزاهایی که قابلیت تبدیل به دائم را دارند:


۱. ویزای تحصیلی (سویچ به ویزای کاری یا استارت آپ)
۲. ویزای استارت آپ (سویچ به ویزای نوآور)

توجه: پناهندگی مدرکی است بشردوستانه که در داخل کشور و در صورت موفقیت در مصاحبه پناهندگی بعد از چند ماه صادر میگردد.ویزیت ویزا (انگلیس)این ویزا مخصوص دیدار فامیل، اپوینتمنت رسمی (از شرکت وکالت، سمینار، کنفرانس، همایش و غیره) و یا برای درمان بیماری با وقت دکتر یا بیمارستان میباشد.


۱. دیدار فامیل با فرم اسپانسرشیپ
۲. ملاقات بیزینسی با اپوینتمنت رسمی
۳. ویزیت دکتر یا بیمارستان با وقت قبلی

روش کار:
۱. جهت مشاوره اولیه رایگان با واتس آپ با ما تماس بگیرید:
M: 0044 7979261597
۲. در صورت داشتن یکی از شرایط بالا هزینه سرویس شارژ و هزینه اپلیکیشن را به حساب شرکت در داخل ایران پرداخت کرده و عکس فیش پرداختی را ارسال میکنید.

هزینه سرویس شارژ شرکت + هزینه اپلیکیشن فرم اداره مهاجرت:
1100 پوند (1100£)

با دعوتنامه رسمی از شرکت ما یا اپوینتمنت دکتر:
1200 پوند (1200£)

با سرویس اضافی پیک آپ ویزا از ویزا آفیس در ترکیه:
1500 پوند (1500£)
۳. در مرحله سوم ما فرم سوالات ویزا را به فارسی برای متقاضی میفرستیم و متقاضی میتواند فرم را بوسیله کامپیوتر یا موبایل پر کند و برای ما ارسال کند.
۴. در مرحله چهارم برای متقاضی در ویزا آفیس ثبت نام میکنیم و در این مرحله متقاضی میبایست مدارک خود را بصورت آنلاین آپلود نماید.
۵. در مرحله پنجم از متقاضی برای تحویل پاسپورت و انجام مراحل بایومتریک در ویزا آفیس دعوت به عمل میاید.
۶. در مرحله آخر متقاضی میبایست برای تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا به کنسول یا دفتر ویزایی در تهران یا استانبول برود ( متقاضی میتواند از سرویس پیک آپ ویزای شرکت ما در ترکیه استفاده نماید).

توجه : هرگونه سوء استفاده از دعوت نامه ما و درخواست پناهندگی در انگلستان غیر قانونی محسوب می شود و اقدام کننده با خطر دیپورت شدن روبرو خواهد شد.اطلاع رسانی در مورد مدرک زبان انگلیسی آیلتس:متقاضیان ویزاهای زیر میبایست مدرک آیلتس لازم را از طریق موسسه ایرسافام در تهران بدست بیاورند:
1. Start-up visa and Innovator visa:
At least CEFR Level B2 in reading, writing, speaking and listening.
2. General Work visa:
At least CEFR level B1 in reading, writing, speaking and listening.
3. Exceptional Talent visa and Investor visa:

There is no need to show any knowledge of English language when you apply but you need to pass the English language test before applying for settlement.