اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری:
شرکت متاسان واقع در تورنتو میتواند از طریق ایجاد شغل در یکی از شرکتهای زیر مجموعه خود متقاضی را به استخدام خود درآورد و امور اقامتی او را تا اخذ اقامت دائم به عهده بگیرد.

روش کار و شرایط درخواست:

۱. پرداخت هزینه مشاوره جهت بررسی شرایط متقاضی.
۲. داشتن سرمایه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار کانادا.
۳. داشتن تخصص در یک حرفه مانند کامپیوتر، بازرگانی، مارکتینگ، آی تی و غیره.
۴. داشتن مدرک زبان آیلتس ( در صورت داشتن شرایط، سطح امتحان آیلتس را در مشاوره اعلام خواهیم کرد).
۵. در صورت داشتن شرایط و گذراندن مصاحبه اولیه متقاضی میبایست هزینه لازم برای سرمایه گذاری در شرکت را به کارفرمای کانادایی انتقال دهد. مثلا اگر متقاضی بخواهد ۵۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری کند میبایست دیپوزیت ۵۰ هزار دلار را به حساب شرکت واریز کند تا وکیل شرکت بتواند کارهای استخدامی و ویزایی را شروع نماید. مابقی سرمایه نیز میبایست طبق برنامه زمان بندی شده از طرف وکیل شرکت به حساب کارفرما انتقال داده شود.
۶. متقاضی پس از دریافت ویزای کار و از طریق کارفرما به محل کار دعوت شده و متقاضی میبایست طبق برنامه کاری و در مدت زمان لازم برای کارفرمای تعیین شده کار نماید. معمولا برای اخذ ویزای دائم، متقاضیان باید در کانادا پنج سال مشغول به کار باشند و مالیات بدهند.
۷. متقاضی حق رفت و آمد به ایران را خواهد داشت و بعد از اتمام زمان لازم و اخذ اقامت دائم میتواند قرارداد خود را با کارفرمای ما فسخ نموده و به کار دیگری مشغول شود.


مزایای این طرح اقامتی:
۱. سرمایه گذار در آخر هر سال حداقل ۱۰% از سرمایه خود را بصورت سهام پس خواهد گرفت. بطور مثال با سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلار، هر سال ۵۰ هزار دلار تا پایان قرار داد دریافت خواهد کرد.
۲. کارمند شرکت هر ماه بین ۳ تا ۵ هزار دلار (بسته به نوع شغل) حقوق ثابت دریافت خواهد کرد.
۳. کارمند شرکت میتواند در صورت تمایل فقط در قسمت مارکتینگ و بازرگانی شرکت فعالیت نماید و محصولات آن شرکت را به جامعه ایرانیان مقیم تورنتو معرفی نماید.
۴. متقاضی میتواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به تورنتو بیاورد و اقامت کل خانواده را کسب نماید.
۵. متقاضیان میتوانند از خدمات Real Estate موسسه متاسان نیز استفاده نمایند که شامل خرید خانه و آپارتمان در شهر تورنتو یا استان انتاریو میباشد.کلیه حقوق این سایت مربوط به موسسه حقوقی و مهاجرتی مهاجران است

center